Aikataulu

Kausi 2018 - 2019

Voit ilmoittautua ryhmiin milloin tahansa kauden aikana!

Huom! Jos tulet jumpalle ensimmäistä kertaa, saat kokeilla jumppaa ilmaiseksi ensimmäiset 1-2 peräkkäistä jumppakertaa ja ilmoittatua vasta kokeilun jälkeen, kun olet varma, että haluat jatkaa harrastusta.

Kevätkausi ma 7.1.-28.4.2019

Talvilomalla (vko 9) ja pääsiäisenä 19.4.-22.4. ei jumppia.

Aikuiset 30 €, Ikinuoret-ryhmä 15€, Lapset 1-3 v 5€, Lapset ja nuoret 4-17 v 15€
Muistathan ilmoittautua kaikkiin ryhmiin, joihin osallistut!

Tuntikuvauksiin pääsee klikkaamalla jumpan nimeä!

Yhteistyössä Kymenlaakson opiston kanssa.

Aikuiset

Maanantai
Aika Ohjaaja Paikka
Lavis ® 19.00 - 20.00 Marja Pesonen Saviniemen koulu
Tiistai
Aika Ohjaaja Paikka
Ikinuoret 15.00 - 15.45 Pirjo Ylén Myllykosken palvelukeskus, Viialantie 22
Kuntojumppa 19.00 - 20.00 Rina Helminen Yhteiskoulu
Keskiviikko
Aika Ohjaaja Paikka
HIIT45min 19.00 - 19.45 Ilona Pilli Saviniemen koulu
Torstai
Aika Ohjaaja Paikka
Kahvakuula 19.00 - 20.00 Satu Ikonen Saviniemen koulu
Perjantai
Aika Ohjaaja Paikka
UUSI! Kroppa kesäkuntoon 29.3.-26.4. 17.00 - 18.00 Viveka Tiitola Saviniemen koulu
Sunnuntai
Aika Ohjaaja Paikka
Kiinteytys 16.30 - 17.30 Sanna Majander Yhteiskoulu
Kehonhuolto 17.30 - 18.30 Sanna Majander Yhteiskoulu
AkroFun 19.00 - 20.00 Karoliina Vainio + Weera ja Wilhelmiina Saviniemen koulu

Lapset & nuoret

Maanantai
Aika Ohjaaja Paikka
Dancemix 1-3 lk 17.00 - 18.00 Nora Salmi + Anni Pukkila Saviniemen koulu
Tiistai
Aika Ohjaaja Paikka
Vauhtivarpaat (aikuinen + lapsi 1-2 v) 16.30 - 17.15 Verna Sydänmaanlakka + Martti Saviniemen koulu
Cheerleaderit 2-4 lk 17.15 - 18.15 Heidi Tamminen Saviniemen koulu
Cheerleaderit 5-7 lk 18.15 - 19.15 Heidi Tamminen Saviniemen koulu
Show Dance 13 - 18v 19.15 - 20.15 Viveka Tiitola Saviniemen koulu
Keskiviikko
Aika Ohjaaja Paikka
PerheAkro (aikuinen + lapsi/lapset 3-6 v) 17.00 - 18.00 Ilona Pilli + Meeri ja Alisa Saviniemen koulu
Torstai
Aika Ohjaaja Paikka
Sportmix eskari-1 lk 17.00 - 18.00 Heini Kelkka Saviniemen koulu
Vipeltäjät 4-5v 17.30 - 18.30 Juulia Ahvenainen + Salka Tapola Yhteiskoulu
Sportmix 2-3 lk 18.00 - 19.00 Heini Kelkka Saviniemen koulu
Dancemix 4-6 lk 18.30 - 19.30 Nora Salmi + Anni Pukkila Yhteiskoulu
Sunnuntai
Aika Ohjaaja Paikka
Temppujumppa 8-10 v 18.00 - 19.00 Julia Riikonen + Andra Kurvits Saviniemen koulu
AkroFun 10v-99v 19.00 - 20.00 Karoliina Vainio + Weera ja Wilhelmiina Saviniemen koulu